Actualidade
Temática: Transporte
Data de publicación: 07-03-2019
En cumprimento do disposto polo Excmo. Concello de Vigo respecto da fixación dos Servizos Mínimos prestados durante a folga convocada para o día 08 de marzo de 2018, informamos que, nas franxas horaria comprendida entre as 11.30 e 13.30h e entre as 19.30 e 21.30h se realizarán os seguintes servizos mínimos:
SERVIZOS MÍNIMOS
C1 Saídas de Pza. América: Frecuencia 20 minutos. (Entre as 11:30 e 13:30 pola mañá e entre as 19:30 e 21:30 pola tarde).
C2 Saídas da FF.CC. Guixar: 11:30 – 12:30 – 13:30 / 19:00 – 19:30 – 20:30 – 21.30.
Saídas de G. Espino 79 (Est. Bus): 11:10 – 12:10 – 13:10 – 13:40. / 19:10 – 20:10 – 21:10 - 21.30.
C3 Saídas de Porriño e Bouzas cara Encarnación por P. Eugenio Fadrique:
PORRIÑO: 11:18 – 12:18 – 13:18 – 13:48. / 19:18 – 19:48 – 21:18 – 21:48.
BOUZAS : 11:05 – 12:05 – 12:35 – 13:05 – 13:35. / 19:05 – 19:35 – 20:05 - 20:35 – 21:05 – 21:35.
Saídas de Encarnación cara a Porriño e Bouzas por P. España: 11:20 – 11:50 – 12:05 – 12:50 – 13:05 – 13:35. / 19:05 – 19:50 – 20:20 – 20:35 - 20:50 – 21:20 – 21:30 (1) – 21:35.
Saídas de Porriño, Bouzas cara Encarnación por P. España.
PORRIÑO: 11:08 – 11:38 – 13:08 – 13.38. / 19:08 – 20:08 – 21:30 (2).
BOUZAS : 10:50 – 11:20 – 11:50 – 13:30 (3). / 19:20 – 20:50 – 21:39 (4) – 21:50.
Saídas de Encarnación cara a Porriño, Bouzas por P. Industria: 11:05 – 11:35 – 12:05 – 12:20 – 12:35 – 13:05 – 13:32 (5) – 13:35. / 19:05 – 19:35 – 19:50 – 20:05 – 20:50 – 21:30 (6) – 21:32 (5) – 21:35.
(1) Comeza en G. Vía, 66. // (2) Comeza en Trav. Vigo, 8 (Choróns). // (3) Comeza en Castelao, 23. // (4) Comeza en Pizarro (Xeral). // (5) Comeza en Caños. // (6) Comeza Policarpo Sanz, 15.
L4 Saídas de Porriño: L4A Cara Aragón: 11:15 – 12:15 – 13:15. / 18:45 – 19:45 – 20:45 – 21:15.
L4C Cara E. Autobuses: 11:30 – 12:30 – 13:00 – 13:30. / 19:00 – 20:30 – 21:00 (Comeza ás 21:30 en T. Vigo, 8 “Choróns”). – 21:30.
Saídas de Aragón : L4A Cara Porriño: 11:27 – 12:57 – 13:30. / 19:27 – 20:27 – 21:27.
Saídas de Est. buses: L4C Cara Porriño : 11:10 – 11:40 – 12:10 – 13.10. / 19:10 – 19:40 - 21:10 – 21:40.
L5 Saídas de Teixugueiras: L5B por Estrada e G. Barbón: 11:28 – 12:28 – 12:58 – 13.30. / 19:28 – 20:28 – 21:28.
Saídas de Pedra Seixa:L5A por Florida e Urzaiz: 11:15 – 12:15 – 13:15 – 13:45. / 19:45 – 20:15 – 21:15 – 21:45.
Saídas de T. Vigo: L5A por T. Vigo e Urzaiz cara Pedra Seixa: 11:19 – 11:49 – 12:19 – 13:19 – 13:49. / 19:19 – 20:19 – 21:19 – 21:49.
L5B por B. Aires, G. Barbón e Castelao: 11:05 -12:05 – 13:05 – 13:35. / 20:05.
L6 Saídas de Hospital Álvaro Cunqueiro: 10:18 – 12:18 – 13:18 / 19:18 – 20:18 – 21:18.
Saídas de Praza España: 10:50 – 11:50 – 13:50. / 18:50 – 20:50 – 21:50.
L7 Saídas de San Cosme: 18:52 – 20:50 – 21:35.
Saídas de Zamáns: 10:58 – 12:58. / 18:58 – 20:56 – 21:39.
Saídas de Sobreira: 10:28 – 12:28 – 13:30 / 18:28 – 20:22.
Saídas de Cem. Priv. Valladares: 17:30.
Saídas de P. España: 11:12 – 11:42 – 13:12 – 13:42 / 19:12 – 19:42 – 21:00 – 21:35 – 21:45.
|
L8 Saídas da Universidade: 10:20 – 12:20 – 13:30. / 18:20 – 20:20 – 21:30.
Saídas da FF.CC. Guixar: 11:05 – 13:05. / 19:05 – 21:05.
L9A Saídas de Praza E. Fadrique: 11:20 – 12:20 – 12:50 – 13:50. / 18:50 – 19:50 – 20:20 – 21:20 – 21:50.
Saídas de Peinador:11:30 – 12:00 – 13:00 – 13:30. / 19:30 – 20:30 – 21:00 – 21:30.
L9B Saídas de Urzáiz – Príncipe: 10:18 – 13:30 (1). / 18:18 – 21:30 (1). (1) Comeza en Jenaro de la Fuente, 10.
Saídas de Rabadeira: 10:48 – 13:48. / 18:48 – 21:48.
L10 Saídas de Saiáns: 10:40 – 12:40 – 13:40. / 18:40 – 19:40 – 20:40 – 21:40.
Saídas do Cemiterio de Teis:11:05 – 12:05 – 14:05. / 19:05 – 21:05 – 22:05.
L11 Saídas de S. Miguel: 11:15 – 11:45 – 12:45 – 13:15 (1) – 13:45./ 19:15 – 19:45 – 20:45 – 21:15 (2)– 22:00 /// (1) Comeza en Camelias, 135 ás 13:43. (2) Comeza en Camelias, 135 ás 21:43.
Saídas de Cabral: 11:00 – 11:30 – 12:25 – 13:00 – 13:25 (3). – 14:00 / 19:00 – 19:25 – 20:25 – 21:00 – 21:40 (4). (3) Comeza ás 13:44 en Jenaro, 43. (3) Comeza ás 21:44 en Jenaro, 43.
L12A Saídas de Saiáns: 10:15– 12:15 – 13:15 / 18:15 – 20:15 – 21:15 (1). (1) Comeza en Castelao, 87 ás 21:39.
Saídas do H. Meixoeiro: 11:35 – 13:35. / 19:35 – 21:35.
L12B Saídas do H. Álvaro Cunqueiro: 10:55 – 12:55 – 13:55. / 19:03 – 21:03 – 22:03.
Saídas do H. Meixoeiro: 11:00 – 13:00 (1) – 14:00 / 19:00 - 20:00 – 21:00 (2) – 22:05. (1) Comeza en Castrelos, 18 ás 13:45. (2) Comeza en Castrelos, 18 ás 21:45.
L13 Saídas de Teixugueiras: 11:30 -12:30 – 13:00 – 13:30. / 19:00 (Derradeira saída).
Saídas do H. Meixoeiro: 10:50 – 11:50 – 12:20 – 13:20. / 19:20 – 19:50 (Derradeira saída).
L14 Realiza servizo normal.
L15 Saídas de Samil L15A: 11:10 – 12:10 – 13:10 – 13:40. / 19:10 – 19:40 – 21:40.
Saídas de Samil L15B: 10:20 – 13:20 (1). / 19:20 – 21:20 (2). (1) Comeza en P. Sanz, 40 ás 13:42. / (2) Comeza en P. Sanz, 40 ás 21:40.
Saídas de Samil L15C: 10:50 – 11:50 - 12:50. / 18:50 – 19:50 - 20:50 - 21:50.
Saídas de Cabral L15A: 10:57 – 11:57 – 13:30. / 18:57 – 19.57 – 21.30.
Saídas de Xestoso L15B: 10:35 – 12.35 – 13.35. / 18:35 – 20.35 – 21:35.
Saídas da Universidade L15C: 11:03 – 12:03 – 13.03. / 19:03 – 21:03 – 22:30 (Xestoso).
L16 Saídas de FF.CC. Guixar: 11:10 – 12:10 – 13:10 – 13:40 / 18:40 – 19:10 – 20:40 – 21:10– 21:40.
Saídas de Coia: 11:13 – 11:43 – 12:43 – 13:43 / 19:13 – 19:43 – 20:43 – 21:13 – 21:43.
L17 Saídas do Freixo: 10:27 – 12:26 – 14:26. / 18:26 – 20:26 – 22:35.
Saídas de Matamá: 11:02 – 12:02 – 12:32 – 13:32./ 19:02 – 20:02 – 20:32 – 21:32.
Saídas de Rios: 10:53 – 12:53 – 13:53 / 18:53 – 20:53 – 21:42.
Saídas A Guía: 11:35 – 13.05 – 13:35. / 19.35 – 21.05 – 21:50.
L18 Saídas do Areal cara Sárdoma: 11:05 – 12.05 – 13:05. // Saídas Miraflores: 11:27 – 12.27 – 13:27.
Saídas de Gran Vía 46: 10:30
Saídas Pouleira: 10:00 – 14:00.
Saídas de Urzaiz-Principe: 13:30. // Saídas H. Álvaro Cunqueiro: 11:04.
L18 en horario de tarde servizo normal
L23 Saídas de Echegaray: 10:58 – 11:28 – 12.58 – 13.28. / 18:58 – 19.58. // L23 Saídas de G. Espino, 83: 10.59 – 11:59 – 13:29 – 13:59. // 18:59 – 19:29 – 20.29.
L24 Saídas de FF.CC. Guixar: 11:21 – 12:21 – 13:21 – 13.51. / 18:51 – 19.51 – 20:21 – 21:21 – 22:19. // L24 Saídas de Vista do Mar: 11:17 – 11:47 -12:47 – 13:47. / 19:17 – 20:17 – 20:47 – 21:47.
L25 Saídas da P. España: 10.25 -11:25 –13:25. / 19:25 – 21:25. // L25 Saídas do Caeiro: 10:49 – 11:49 – 13.49. / 19:49 – 21.49.
L27 Saídas da Beade: 10.16 – 12:16 – 13:30 (1). / 18:16 – 20:16 – 21:30 (1). // L27 Saídas da Rabadeira: 11:12 – 13:12. / 19:12 – 21:12 – 22.12. (1) Comeza en Avda. Castrelos (Pereiró).
L28 Realiza servizo normal.
L29 Saídas de Fragoselo: 11:25 -13:25. / 18:25 – 19.25. // L29 Saídas Igrexa S. Andrés : 10:59 – 12:59. / 18:59 – 20.59. // Saídas de Pza España: 10:55 – 12:25 - 12:55 - 13:30. / 18:55 – 20:25 – 21:30.
L31 Saídas de S. Lourenzo: 11:08 – 11:38 – 12:38 – 13.08 - 13:50 (1). / 19:08 – 20:08 – 20:38 – 21:35 (2) – 21:38. // (1) Comeza en Trav. Vigo, 239. (2) Comeza en Ramón Nieto, 50.
Saídas do H. Meixoeiro: 11:05 – 12:05 – 12:35 – 13:35. // 19:05 - 19.35 – 20:05 - 21:05 – 21.35.
H1 Saídas de G. Barbón: 11:00 – 12:00– 14:00. / 19:00 – 22:00. // Saídas do H. Álvaro Cunqueiro: 11:20 – 14:20. / 18:25 – 21:25 – 22:20.
H2 Saídas de G. Espino 83: 11:07 – 11:37 – 12:07 – 13:07 - 13:37. / 19:07 – 20:07. // Saídas do H. Álvaro Cunqueiro: 18:40 – 19:40 - 20:40 – 21:40.
H3 Saídas de G. Barbón: 11:00. // Saídas do H. Álvaro Cunqueiro: 13:30.
U1 Saídas de G. Vía, 142: 11:02 – 11:32 – 12:32 – 13:02 - 13:17 – 14:02. / 19:02 – 19.32 – 20.32. // Saídas da Universidade: 11:40 – 12:10 – 12:55 – 13:10 - 13:40. // 19:10 – 19.40 – 20.40 – 21.10.
U2 Saídas de G. Vía, 151: 11:41 – 12:41 – 13:26 – 13:41. / 19:11 – 20.11 – 20.41. // Saídas da Universidade: 11:02 – 12:02 – 12:47 - 13.02 – 13:32. / 19:02 – 19:32 – 20:02 – 21:02
Concello de Vigo
Praza do Rei - 36202 - Vigo (Pontevedra) - Teléfono: 010 - 986810100